برخی از پروژه های انجام شده سی در

برخی از پروژه های انجام شده سی در

امروزه یکی از ویژگی های مهم در انتخاب درب وچارچوب برای مصارف ساختمان مسکونی، تجاری ، اداری ، هتلی وبیمارستان قابلیت شستشو وضد آب بودن آن است چرا که یکی از دغدغه های مهم ، تمیز کردن درب خصوصا در ب های سرویس دست شویی وحمام است  ، همچنین در شرایط فعلی وجود ویروس کرونا covid 19  که حساسیت های بیش از پیش خانواده ها برای نظافت وضدعفونی کردن دائمی تمامی سطوح را به دنبال داشته است این قابلیت وشستشوی روزانه هیچ آسیبی به جنس وماهیت این محصول وارد  نمی کند.

از این رو بهترین پیشنهاد، انتخاب لنگه در وچارچوب های (پلی وود – چوب پلاست ) شرکت سی در است . چون محصول پلی وود ماهیتا ضد آب بوده وبه دلیل سطح یکنواخت وفشرده ی آن از نفوذ هرگونه باکتری تا حد ممکن جلوگیری می شود.

محصول پلی وود علاوه بر ضد آب وضد باکتری بودن ؛ مقاومت قابل توجهی در برابر ضربه داشته که این مهم به دلیل فرایند تولید به صورت یک پارچه واکسترود این محصول است واز وجود فضای خالی وسط درب وپوشش سطح نازک جلوگیری شده است ، علاوه بر آن این محصول خود اطفاع بوده وحتی المکان از وسعت آتش وانتقال آن به دیگر نقاط ساختمان در زمان آتش سوزی احتمالی جلوگیری می کند . بهتر است بدانید دیگر ویژگی این محصول باارزش عایق صوتی ان است که با حفره های شبکه ای درون درب این قابلیت را داراست وچنانچه مشتری بخواهد به عایق چند برابری دست پیدا کند می توان درون فضای شبکه ای درب را با پلی استایرن (یونولیت ) پر نمود.

گرچه این شرکت تا کنون درب های ضد سرقت را به سبد محصولات خود اضافه نکرده است اما قابلیت های بالای این متریال می تواند در آینده ی نه چندان دوردر مسیرتولید  به طور همه جانبه قرار گیرد . جالب است بدانید این محصول با تمامی این ویژگی ها قیمت مناسب ومطلوب تری نسبت به دیگر محصولات دارد.

به طور کلی در زندگی پیشرفته ی امروزی وگرایش مردم  به سمت خانه های هوشمند ، فناوری وکیفیت این محصول برای مصرف کننده وطراحان داخلی تاثیر به سزایی داشته است.

شرکت سی دُر ضمن بهره گیری از تکنولوژی وبه کار گیری ازجدید ترین اطلاعات در تولید این محصول همواره در صدد کسب رضایت وخواسته ی مشتریان گام برداشته  وتوانسته است با تولید پرفیل خام وکف پوش  موارد مصرف در فضای باز ( ویلا ها وباغها) نظیر آلاچیق را فراهم نماید .

شرکت بهین پیش برد داتار با برند تجاری سی دُراز سال 1389 با تحقیق وتفحص سه ساله در زمینه تولید این محصول وایجاد فضای رقابتی با محصولات مشابه خارجی کار خود را آغاز نمود وبه سرعت توانست با ایجاد بیش از 70 عاملیت در سراسر کشور سهم عمده ای از بازار داخل ونیاز مشتریان را به خود اختصاص دهد .

این شرکت در سال های اخیر گام مهمی در زمینه صادرات محصول خود به مالدیو وکشورهای همسایه برداشته است.

ثبت سفارش