حضور مدیرعامل سی در در برنامه رادیویی ایران 626

سالار عقیلی ، مهمان شرکت سی در بزگترین تولید کننده درب ضدآب پلی وود
۰۸/۱۱/۱۳۹۹
توسعه تجارت درب های پلی وود ایران در بازار در حال رشد عراق صورت گرفت
۰۸/۱۱/۱۳۹۹

حضور مدیرعامل سی در در برنامه رادیویی ایران 626

مهندس حمیدرضا طاهری مدیرعامل شرکت سی در با حضور در استودیو برنامه ایران 626 با موضوع حمایت از کالای ایرانی و معرفی کارآفرینان موفق به گفتگو با مخاطبان رادیو و مشتریان سی در پرداختند

در ابتدا مهندس طاهری به معرفی شرکت و محصولات سی در پرداختند، ایشان افزودند این محصول تقریبا از نود سال گذشته در آمریکا شکل گرفته است ولی از بیست سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است . شرکت سی در از سال 89 تا کنون توانسته است در حوزه تولید و معرفی این محصول موفقیت های چشم گیری داشته است.

طاهری در ادامه افزود؛ در حال حاضر در سراسر کشور تولیدات ما مورد استفاده قرار می گیرد و در حوزه صادرات توانسته ایم به انتخاب قاطع مصرف کنندگان کشورهای عراق، قطر، گرجستان، افغانستان و انگلستان دست پیدا کنیم.
درباره اشتغال پایدار، مهندس طاهری فرمودند؛ ما در حال حاضر در واحد مونتاژ بیش از یکصد نیرو و در واحد مواد اولیه حدود سیصد نفر نیرو به طور مستقیم مشغول به کار هستند.

مدیر عامل شرکت سی در، در انتها توصیه هایی به جوانانی که علاقه مند به شروع یک کارآفرینی هستند، داشتند و خاطر نشان کردند که جوانان بایستی بتوانند از ظرفیت های موجود خود پی ببرند و آن ها را به فعل تبدیل کنند و همچنین کارهای درست را به نحو درست انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش