درب های هتلی
۱۵/۰۹/۱۳۹۹
درب های یک و نیم لنگه
۱۵/۰۹/۱۳۹۹

 

معرفی محصول

درهای بادبزنی

درب بادبزنی به نوعی از در گفته می شود که هر دو لنگه به سمت چپ و راست قابل حرکت باشد. این دربها که با لولاهای مخصوص نصب شده و در هر دو تیپ تک لنگه و دو لنگه قابل اجرا هستند، این مدل دربها، در کاربری های مختلفی میتوانند استفاده شوند، ولی مصرف عمده آنها در بیمارستانها و برای اتاق عمل می باشند. لنگه در بادبزنی محوری هم بر روی چارچوب فلزی و هم پلی وود قابل اجرا می باشد.

unnamed
درب-بادبزنی
 • اجرای انواع طرح ها بر روی لنگه

  انواع طرح ها از جمله: طرح قاب شیشه، طرح سی ان سی، طرح تریم آلومینیوم و ... نیز قابلیت اجرا بر روی دربهای بادبزنی را دارند.
 • امکان نصب لولا محوری (نسل بعدی لولا بادبزنی قدیمی)

  لولا محوری در داخل پاشنه در نصب می شود و قرینه اش در بالای در و باعث ایجاد کرنش و تنش کمتری نسبت به لولا های باد بزنی (فنری) می شود و باعث جلوگیری آسیب به در و مقطع می شود.
 • کاشت استیل ضربه گیر بر روی درب های بادبزنی

  برای افزایش مقاومت لنگه در، در مقابل برخورد تخت های چرخ دارو ویلچر در کاربری های بیمارستانی با لنگه درب و چهار چوب بر روی درب های بیمارستانی استیل نصب می شود. همچنین برای حذف پیچ و زدودن لبه های تیز و برنده، استیل به صورت کشویی کاشت می شود که از مقاومت بالایی برخورد می باشد.
 • نصب استیل یو

  لبه بیرونی دربهای بادبزنی (سمت دستگیره) در معرض بیشترین برخوردها و تنشها با تخت و اجسام خارجی می باشد، شرکت سی در با نصب استیل یو شکل پوشش کاملی را در این بخش بر روی دربهای بادبزنی اعمال می نماید.
 • قابلیت نصب بر روی انواع چارچوبها

  دربهای بادبزنی با لولای محوری هم بر روی چارچوبهای پلی وود و هم سایر چارچوبها قابل نصب هستند.

ویژگی درب ها

کالیته رنگ ها

ثبت سفارش